OGRODZENIA METALOWE

 

Do wykonania ogrodzeń metalowych

używamy różnego rodzaju materiałów tj.

 

 

 

W celu zabezpieczenia przed korozją stosujemy cynkowanie ogniowe, malowanie proszkowe, jak również wykonujemy standardowe malowanie natryskowe farbą podkładową antykorozyjną oraz innymi farbami ochronnymi ( farby chlorokauczukowe, powinylowe, alkaidowe).

W ofercie posiadamy duży wybór ogrodzeń metalowych. Nie wykonujemy sciśle określonych wzorów. Każdy szczegół ogrodzenia - rodzaj sztachetki, grot, wypełnienie, malowanie - może zostać wybrany przez klienta. Wykonujemy ogrodzenia na każdy wymiar.

    

W asortymencie ogrodzeń metalowych posiadamy:

MONTAŻ OGRODZEŃ

Naszym klientom zapewniamy fachową usługę montażu ogrodzeń. Na miejsce inwestycji możemy dostarczyć także żwir i cement.

Do montażu bram przesuwnych wykonujemy solidna, mocną i głęboką stopę betonową, do której zamocowana jest brama. Jako podmurówkę do przeseł ogrodzeniowych możemy zastosować gotowe prefabrykaty tzw. podmurówkę systemową, która wypiera tradycyjną "laną" podmurówkę. Furtki montujemy na gotowo, czyli są one wyposażone w zamek z wkładką oraz klamką jaką wybierze klient.  Bramy mogą być wyposażone w tradycyjne  rygle, jak również możemy je wyposażyć w naped automatyczny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i usługami.

GALERIA 

 

NOREX - OGRODZENIA
ŁUKASZ ABRAHAM

FILIA:

KŁOBUCZYNO 1 B
83-315 SZYMBARK
pow. kościerski

SIEDZIBA:

KAMIEŃ
ul. Pod Lasem 10
84-217 Szemud

tel: 508 319 577


e-mail: norex.ogrodzenia@wp.pl


Copyright by Norex-Ogrodzenia.pl